Просмотр информации о документе
Название:
100272 Пристрій для визначення частоти обертів колінчастого вала та положення поршня двигуна відносно верхньої мертвої точки
Коллекция:
Патенти і винаходи » Патенти
Ключевые слова:
Кафедра:
Издатель:
Год публикации:
ISBN/ISSN:
Вид документа:
патент
Язык документа:
українська
Добавлен в архив:
02.09.2015
Сводная информация по документу:
Смирний, М.Ф. 100272 Пристрій для визначення частоти обертів колінчастого вала та положення поршня двигуна відносно верхньої мертвої точки [Текст] / Смирний М.Ф., Марченко А.П. // Патенти і винаходи : Патенти - , 2015.
Постоянная ссылка:
Аннотация:

Пристрій для визначення частоти обертів колінчастого вала та положення поршня двигуна відносно верхньої мертвої точки, що містить зубчастий диск без двох зубців, розташований на колінчастому валу, та індуктивний датчик. Як індуктивний датчик застосовано двосекційний струмовихровий чутливий перетворювач, ширина якого дорівнює ширині впадини між зубцями, а його виходи через перший та другий амплітудні детектори підключені до диференціального підсилювача, вихід якого через послідовно з'єднані третій амплітудний детектор, перший пороговий елемент та перший елемент НІ з'єднаний з першим входом першого елемента І. До другого та третього входів якого підключені через другий та третій порогові елементи перший та другий амплітудні детектори. Застосовано другий елемент І, перший вхід якого сполучено з першим елементом НІ, а другий та третій входи якого з'єднані через другий та третій елементи НІ і четвертий та п'ятий порогові елементи з першим та другим амплітудними детекторами.

отсутствует

absent


© 2020 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"