Просмотр информации о документе
Название:
128767 Стенд для дослідження впливу магнітного поля на характеристики жорсткості, демпфірування та модуль пружності магнітореологічних еластомерів
Коллекция:
Патенти і винаходи » Патенти
Ключевые слова:
Издатель:
Год публикации:
ISBN/ISSN:
Вид документа:
патент
Язык документа:
українська
Добавлен в архив:
19.12.2018
Сводная информация по документу:
Маслієв, А.О. 128767 Стенд для дослідження впливу магнітного поля на характеристики жорсткості, демпфірування та модуль пружності магнітореологічних еластомерів [Текст] / Маслієв А.О., Дущенко В.В., Маслієв В.Г. // Патенти і винаходи : Патенти - , 2018.
Постоянная ссылка:
Аннотация:

Стенд для дослідження впливу магнітного поля на характеристики жорсткості, демпфірування та модуль пружності зразків із магнітореологічних еластомерів, що містить раму, стійку, лінійку із вантажем, щелепи, електромагніти, електромеханічний вібратор, джерела струму та вимірювальні і реєструючи пристрої, який відрізняється тим, що лінійка складається із двох частин, одна з яких виконана гнучкою із немагнітного матеріалу та жорстко поєднана із стійкою стенду, а друга виконана жорсткою із феромагнітного матеріалу, а щелепи разом із закріпленими до них електромагнітами, стійкою, жорсткою лінійкою та зразками із магнітнореологічного еластоміру - утворюють замкнений магнітний ланцюг.

отсутствует

absent


© 2021 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"